Pozycjonowanie

Aplikacje służące do wynajdowania informacji w internecie to wyszukiwarki internetowe. Można śmiało stwierdzić, że hegemonię w naszym kraju dzierży Google. Aż 95% procent użytkowników korzysta z jej usług. Sposób porządkowania wyników wyszukiwania nosi nazwę algorytmu, którego mechanizm działania jest ściśle strzeżony. Dzięki pracy tysięcy pozycjonerów z całego Świata, znamy niektóre czynniki, które wpływają na pozycję serwisów w wynikach. Na pewno wartości dodatnie mają: wiek domeny, wartość merytoryczna, ciekawe, unikalne teksty, dobra optymalizacja na słowa kluczowe, popularność oraz ilość i jakość odnośników czyli linków polecających.

Pozycjonowanie swojej strony można wykonać samemu, jednak bez choćby podstawowej wiedzy, zdarza się, że zaszkodzimy domenie i odniesiemy odwrotny skutek. Nasz firma od kilku lat z sukcesami zajmuje się pozycjonowaniem serwisów medycznych. Posiadamy odpowiednie doświadczenie, oprogramowanie, wiedzę oraz co ważne odpowiednie zaplecze o tematyce medycznej.

W ramach usług proponujemy:

  • pozycjonowanie stron w wyszukiwarce Google, to znaczy dbanie o wysoką pozycję w rankingu, z reguły odpowiada to dużej liczbie odwiedzających stronę użytkowników. To z kolei przenosi się na zwiększoną popularność Państwa firmy i większą ilość pacjentów
  • na życzenie klientów podejmiemy się również pozycjonowania serwisu w innych wyszukiwarkach

Harmonogram pracy:

  1. po zgłoszeniu zainteresowania usługą z Państwa strony: zapoznajemy się z typem świadczonych usług w Waszej firmie, ustalamy target, sprawdzamy za pomocą profesjonalnych narzędzi, jakich wyrażeń szukają użytkownicy, doradzamy jakie wybrać słowa kluczowe, proponujemy cennik usługi
  2. po akceptacji z Państwa strony, podpisujemy umowę zobowiązującą obie strony
  3. przystępujemy do usługi pozycjonowania Państwa serwisu na wskazane frazy

Kiedy należy spodziewać się efektów:

Mamy duże doświadczenie w budowie i pozycjonowaniu stron medycznych, więc wiemy, że dobrze zoptymalizowana strona, pozycjonowana na tzw. "łatwe frazy" może pokazać się w TOP10 już w pierwszych dnach po publikacji. Jednak istnieją dziedziny medycyny, gdzie konkurencja jest bardzo duża, np. chirurgia plastyczna, stomatologia. W takim przypadku osiągnięcie pierwszej strony wyników może potrwać, nawet kilka miesięcy. Spore znaczenie ma czy Państwa serwis już istniał w sieci czy też jest nowo utworzony, czy był już pozycjonowany i w jaki sposób. Podsumowując, efekty pracy zależą od wielu czynników i są różne dla różnych serwisów i słów kluczowych.

Cennik pozycjonowania:

  • Jest zróżnicowany podobnie jak szybkość uzyskania efektów. W Polsce przyjął się model płacenia za efekty, który również stosujemy. Opłata za pozycjonowanie zaczyna być naliczana dopiero gdy strona zacznie się pokazywać w TOP10, czyli na pierwszej stronie wyników wyszukiwania. Więc cena za pozycjonowanie poszczególnych wyrażeń jest rożna i zależy od:

1. konkurencyjności frazy, zdecydowanie różnią się frazy np. "reumatolog Kielce" i "stomatolog Warszawa", więc usługa dotycząca tej drugiej będzie sporo droższa

2. uzyskanych efektów, inaczej wyceniane są miejsca 1-3, 4-7, 8-10 w Google

3. dla klientów zamawiających pozycjonowanie kilku domen lub usługę obejmującą wiele fraz, przewidziane są rabaty

Naszym klientom, którzy podpiszą umowę na usługę pozycjonowania przekraczającą 600 zł miesięcznie dodajemy nieodpłatnie usługę optymalizacji witryny.